TACHOV – VELKÝ RODINNÝ DUM / VILA NA KRÁSNÉM MÍSTĚ!

Přímý (jediný) majitel prodá veliký rodinný dům o vnitřní dispozici 10+2 s podlahovou plochou více než 275m2, na rozsáhlém pozemku (více než 1500 m2) přímo ve městě Tachov, nedaleko centra, ale zcela v klidové zóně, se vzrostlými stromy a zelení.
Jedná se o solitérní cihlovou stavbu, koncipovanou jako vila, o dvou podlažích (přízemí, první patro). Dům je podsklepen a má (nyní nevyužívanou) půdu, vhodnou pro půdní vestavbu. Stavba je doplněna přilehlou samostatně stojící kotelnou/kůlnou, dále pak garáží a technickým přístavkem/skladištěm.
Objekt je napojen na veřejnou elektrickou a vodovodní síť, ale má i vlastní studnu na pozemku. Kanalizace je svedena do septiku. Vytápění je možné kotlem na tuhá paliva nebo elektrickým kotlem. Nedaleko pozemku je dostupná plynová přípojka.
Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části samostatná bytová jednotka o dispozici 4+1 (dříve využito jako 1+1 a tři rozsáhlé komerční prostory), v prvním patře pak opět samostatná jednotka o dispozici 6+1 (bytové jednotky 3+0 a 2+1). Přízemí i první patro jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením (wc, koupelna). Zděné sklepní prostory a půda nejsou nyní využity.
Nabízený objekt se nachází na mimořádně pěkném a klidném místě, blízko centra obce, hned u řeky (bez záplav – regulovaný tok pod přehradou). Na zahradě domu jsou vzrostlé stromy. Objekt je vhodný jak pro trvalé bydlení více osob (ideální pro děti, velká zahrada), tak i pro spojení bydlení a podnikání (lehká výroba, sklad, kanceláře…) nebo výhradně podnikatelské užití (sídlo společnosti).
V uplynulých letech byl dům vybaven kvalitními novými okny a stínícími roletami, a proběhla drobná rekonstrukce interiéru v prvním patře. Dům je ve stavu před celkovou rekonstrukcí a před užitím k bydlení je doporučena rekonstrukce opláštění budovy (fasáda, izolace, střecha) a částečná rekonstrukce interiéru.
Nedaleko nemovitosti je zastávka MHD, na pozemek je možný vjezd automobilem (zděná garáž). Dům je možné financovat hypotečním úvěrem.
Nemáme zájem o nabídky realitních kanceláří a zprostředkovatelů! Při prodeji do konce roku 2013 možné jednání o ceně.
Zájemci prosím volejte na tel.: +420777636679 nebo pište na: daniel@simane.info Cena v KČ:4395000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: TACHOV – VELKÝ RODINNÝ DUM / VILA NA KRÁSNÉM MÍSTĚ!

Říjen 23rd, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.