Pronajmu rekreační chatu v obci Rokycany-Borek u tří rybníků a lesa, v pásmu brdských lesů, 2 km od

Vybavení: Vybavená kuchyně (el.vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obývací ložnice s krbem a 2 lůžky, ložnice (1/2), dětská postýlka, koupelna se sprchou, WC, el. topení. Velký oplocený pozemek, dětský bazének, zahradní nábytek, zahradní gril, jízdní kola, laminátová loď, venkovní trampolína s ochrannou sítí, stolní tenis. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost jízdy na koni – po dohodě s majitelem.
Zajišťujeme též poznávání našeho okresu metodou NORDIC WALWING a zajišťujeme cvičení na LATIN-AEROBIC…

Rekreace: Velké přírodní koupaliště s filtrovanou vodou a krytý bazén s tobogánem v Rokycanech, aquapark Příbram, koupání v blízkých rybnících a koupalištích nebo přehrada Ejpovice 6 km (vodní sporty, rybaření). Vycházky do okolí – vrch Žďár (zbytky keltského opevnění), výlety: Zbiroh, Plzeň (ZOO, pivovarnické muzeum), zámek Kozel, hrady Radyně, Žebrák, Točník , Karlštejn, zřícenina hradu Libštejn, vodní hamr Dobřív, Koněpruské jeskyně, Lom Amerika, Svatý Jan pod Skalou.
Restaurace a obchod 500 m.
zvíře ne

dále na: http://www.chataborek.4fan.cz/

Cena je za pronájem chaty za jeden den bez elektrické energie Cena v KČ:940

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronajmu rekreační chatu v obci Rokycany-Borek u tří rybníků a lesa, v pásmu brdských lesů, 2 km od

Červenec 3rd, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.