Prodej velkého domu 7+1, Konstantinovy Lázně, okr. Tachov

Chcete bydlet v čistém a zdravém prostředí. Nabízíme prodej velmi pěkného rodinného domu 7+ 1 + 3 nebytové prostory v domě z roku 1993, v obci Konstantinovy Lázně, okr. Tachov. Dům je třípodlažní a to : suterén s okny, přístupem z domu – ( kancelář, společenská místnost, telocvična, koupelna, elektro kotelna ). Z těchto prostor je přímý výstup do zahrady.
Přízemí – kuchyně, obývací pokoj s přímým vstupem na terasu a zahradu, místnost se sprchovým koutem s možností předělání na koupelnu, 2 x pokoj, 2 x WC.
Patro – 3 x ložnice.
Celková plocha pozemku – 2500 m2
oploceno ), zastavěná plocha 400 m2, užitná plocha 460 m2. Na pozemku je postavena garáž pro dvě auta. V okolí nemovitosti – sportovní vyžití ( pěší turistika, cykloturistika, golf, koupání přírodní + bazén ).V městě se nacházejí lázně na srdeční onemocnění). Občanská vybavenost města : hotel, restautace, pošta, obchod, lékařské služby. Nemovitost se dá využít jako bydlení a v případě přestavby k ubytování. Cena v KČ:3150000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej velkého domu 7+1, Konstantinovy Lázně, okr. Tachov

Duben 8th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.