Prodám RD 7+1 v Lučici na Šumavě

Hledáte nové bydlení v prostorném a zajímavě řešeném domě? Nabízíme k prodeji zařízený dům 7+1, v krásné lokalitě pod zámkem a zámeckým parkem, obklopeným lesy a nádhernou přírodou v Lučici u Chudenic na Šumavě . Dům je podsklepen. V přízemí je vstupní veranda, jídelna, obývák, kuchyň, 2 koupelny, 2 pokoje. V patře je velmi zajímavě řešená centrální místnost se solitérním krbem, sloužící jako obývaci pokoj s posilovnou, dále zde jsou 2 ložnice . Za domem je okrasná zahrada se vzrostlými jehličnany a podzemním kruhovým bazénem 40 cbm. Parkování před domem. Možnost dočasného využití, formou pachtu za údržbu, sousedního pozemku o rozloze ca 3000 m2 včetně travnatého tenisového kurtu, trojgaráže a skleníku.
Dům byl dokončen v roce 1997, modernizován a opatřen zateplenou fasádou a novými plastovými okny s izolačními termoskly v roce 2010.
Jako zdroj pitné vody slouží vlastní roubená studna a hlubinný vrt. Kanalizace je svedena do odpadní jímky. Dům je ústředně vytápěn kotlem na zemní plyn, TUV je připravována el. boilerem ve sklepě. .
Prodej jen přímým zájemcům, RK nevolat prosím. Cena v KČ:2400000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodám RD 7+1 v Lučici na Šumavě

Únor 16th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.