Hospodářská usedlost

Nabízíme k prodeji bývalou hospodářskou usedlost v osobním vlastnictví v obci Kunvald, okres Ústí nad Orlicí. Usedlost se nachází na krásném místě uprostřed přírody, vzdálené od obce 800 m. Součástí usedlosti je pozemek o velikosti 9100 m2. Obytná plocha je 105m2, hospodářská plocha je 119 m2 a stodola 240 m2. Usedlost může být využita k rekreaci i k hospodářským účelům. Dům je obyvatelný – voda z řádu + vlastní studna, topení na tuhá paliva, kanalizace je svedena do jímky. Obytná část se skládá z kuchyně s jídelnou, ložnice, obývacího pokoje, spíže, koupelny a záchodu. Nad celou obytnou částí domu je půda. V obci je dobrá občanská vybavenost, obchod, školka a základní škola, hospody. Dostupnost: autobus. Krásné okolí, kopcovitá zalesněná krajina, možnost houbaření. V blízkosti se nachází přehrada Pastviny pro letní rekreaci nebo Říčky v Orlických horách pro letní i zimní sporty. Výborná dostupnost do lyžařských středisek v okolí.
Cena 1 500 000 Kč. Při rychlém jednání možná sleva. Více info a fotek možnost zaslat na e-mail po telefonické domluvě. Cena v KČ:1500000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hospodářská usedlost

Srpen 9th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.