Zděná chata v krásné přírodě u lesa, 3+kk , koupelna, garáž, sklep, Barchovice, Hryzely, okr. Kolín.

Cena: 1 299 000 Kč, V zastoupení majitele nabízíme patrovou a z části pod obývacím pokojem, podsklepenou zděnou chatu 3+kk z roku 1974 ve velmi zachovalém stavu na kraji obce Hryzely, Barchovice, okr. Kolín. Blízko chaty jsou lesy a nedaleko protéká Vavřinecký potok. Okolní příroda je uprostřed posázavských lesů.
Chata je podsklepená, garáž a sklípek jsou pod domem. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s krbem a se vstupem do kuchyně. Výhodou je i ložnice, do které se vchází z obývacího pokoje a je umístěna na východ. Na patře je i toaleta. Z terasy jsou krásné výhledy do okolí, orientace je na západ. Po vysouvacích schodech se vchází do podkroví, kde jsou dvě menší místnosti, které slouží jako ložnice na přespání. Schodiště by šlo realizovat i dřevěné napevno. Pozemek je udržovaný a osázený okrasnými křovinami a má celkovou výměru 301 m2, zastavěná plocha chaty je 53 m2 a užitná plocha chaty cca 80 m2. Dispozice: suterén 26,72 m², 1. NP 54,75 m². podkroví 16,24 m². Voda je zajištěna z vlastní studny, vytápění el. přímotopy nebo krbem. Odkanalizování je řešeno vsakovací jímkou. Chata je neoplocená, stejně jako okolní chaty. Je využíván i obecní pozemek pod chatami o který se každý ze sousedních majitelů stará pod vlastním objektem. Říčany jsou vzdáleny cca 30 km, Praha 50 km, obec Sázava a Kostelec nad Černými Lesy do 15 km. V těchto obcích je veškerá občanská vybavenost, škola, školka. Doporučuji prohlídku a s hypotékou bezplatně pomůžeme, lze financovat i rekreační nemovitost.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78619.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zděná chata v krásné přírodě u lesa, 3+kk , koupelna, garáž, sklep, Barchovice, Hryzely, okr. Kolín.

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.