Výstavba RD 4+kk, UP 123 m2, ZP 150 m2, Brno – Tuřany

Cena: 7 861 021 Kč, Nabízíme Vám výstavbu přízemního RD o dispozici 4+kk, který lze realizovat na stavebním pozemku v Brně -Tuřanech.
Pozemek obdélníkového tvaru má rozlohu 768 m2, jeho uliční šíře je cca 21 m, hloubka 38 m. Dle platného územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům v souladu s okolní zástavbou, tedy přízemí + obytné podkroví. Veškeré inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace) se nachází ve vzdálenosti cca 35 m. Jedná se o klidné místo, bez přímých sousedů, v blízkosti polí, což zaručuje dostatek soukromí. V místě je potřebná občanská vybavenost ( škola, školky, obchody, Olympie 5 minut autem ), společně s velmi dobrou dostupností do centra města (15 min MHD do centra města). Přístup k pozemku je zajištěn přes obecní pozemek, na kterém je plánováno vybudování zpevněné komunikace.
Pozemek je vhodný pro všechny, kteří hledají dostatek soukromí, v těsné blízkosti města Brna.
Níže popis domu
Informace:
UP: 123 m2, ZP: 150 m2
Dispozice: 4+kk
Cena K dokončení domu: 1 858 722 Kč, Cena Na klíč: 2 896 164 Kč
Dům jménem Covetntina potěší jak páry, tak i rodiny s dětmi, toužící po praktickém bydlení.
Velká francouzská okna zajistí dostatek světla v obývacím prostoru, který je propojen s jídelnou a kuchyňským koutem. Manželská ložnice,je spojena s šatnou a koupelnou s WC. Dva pokoje, propojené chodbou, mezi nimiž se nachází druhá koupelna s WC, budou ideální jako dětské pokoje, ale mohou být využity i jako pracovní místnosti, nebo pokoje pro hosty. Valbový typ střechy přidává na prestižnosti této stavby. V nadstandartním provedení je zde praktické garážové stání pro dvě auta, prostor pro kola a kočárek.
Chcete-li útulný dům, ideální pro váš odpočinek a příjemné psychické naladění podporované vzhledem tohoto efektivního bungalovu, Coventina bude tou pravou volbou pro vás.
Cena domu je uvedena bez DPH. Vizualizace domů jsou vyobrazeny v nadstandardním provedení (jedná se především o nadstandard v podobě garážového stání, terasy a palubkového opláštění domu).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výstavba RD 4+kk, UP 123 m2, ZP 150 m2, Brno – Tuřany

Září 28th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.