Výhradně nabízíme cihlový patrový RD 3+kk v obci Jirny, celk. pozemek 946 m² , Praha východ.

Cena: 4 995 000 Kč, Ve výhradním zastoupení nabízíme patrový rod. dům 3+kk k rekonstrukci, celkový pozemek o výměře 946 m2, obec Jirny, Praha východ.
Dům je po částečné rekonstrukci: elektřiny – rozvody nově v mědi, jsou vyměněna okna za plastová s designem dřeva, střecha je nová z pálených červených cihel, dům je celý podříznutý, není vlhký. Dům samotný je cca z roku 1920-30 a je vhodný k modernizaci. Všechny pokoje jsou průchozí a jsou poměrně prostorné. Obývací pokoj je zároveň s kuchyňským koutem, koupelna a toaleta jsou samostatně. U domu je možná přípojka plynu, samotné vytápění objektu je kotlem na dřevo nebo přímotopy. Z důvodu možnosti rozšíření stavby až na 30% z celkové plochy pozemku, by bylo možné přistavět k domu tak, aby vznikly samostatné pokoje s vlastní centrální chodbou. Výhodou je i možnost přístavby do patra, půda je nevyužitá, trámy jsou zachovalé. Na pozemku stojí dále stavba bez č.ev., která slouží jako zázemí pro vedlejší činnost a na zahradě je upravený mobilní domek s přípojkami. Zahrada je udržovaná, rovinatá, v klidové zóně a je vhodná k relaxaci. Na pozemku je také krytá pergola s posezením např. u grilování či uzení v domácí kované udírně. Je možné využít i vlastní studnu, která se používá k zavlažování zahrady. U domu stojí zděná garáž do které se lze dostat přes plechová vjezdová vrata. Dům stojí na velmi krásném a slunném místě nedaleko místního rybníka v opravdu pohodové lokalitě obce Jirny. Je to jedinečné místo pro kvalitní bydlení v blízkosti hlavního města Prahy (cca 10 minut na hranici města Prahy vozem nebo častými spoji PID). Zahrada je situována jihovýchodním směrem a dům stojí ve staré zástavbě v blízkosti centra obce.
Jirny mají kompletní občanskou vybavenost – školu, školku, zdravotní středisko, poštu, úřad, obchod s potravinami a výbornou dopravní dostupnost na metro Černý Most.
Místo je krásné na procházky i relax, blízkost rybníka, v pěší dostupnosti Klánovický les a díky své blízkosti a dobré dostupnosti do Prahy je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi.
Pro více informací kontaktujte přímo makléře. Lze financovat hypotékou, s kterou vám bezplatně poradíme.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81660.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výhradně nabízíme cihlový patrový RD 3+kk v obci Jirny, celk. pozemek 946 m² , Praha východ.

Duben 28th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.