Velký rodinný dům, Lhota pod Libčany u Hradce Králové

Cena: 4 500 000 Kč, Představujeme Vám krásné rodinné bydlení v příjemné Lhotě pod Libčany u Hradce Králové. Prodáme vícegenerační rodinný dům se zahradou, která se rozprostírá kolem celého domu a má výměru 1100 m2. Přední část dvojdomu byla postavena v šedesátých letech jako samostatná stavba, jsou zde dvě bytové jednotky (3+1 72 m2 a 2+kk 73 m2), částečně podsklepeno. Pravá část zahrady a zadní dílny patří k tomuto domu. Dům má vlastní vchod, zahradu i přístup z ulice a parkování. Z bývalé hospodářské části domu byl 2004/2005 postaven plnohodnotný nový dům s bytovou jednotkou 5+kk o velikosti 128 m2. Levá část zahrady patří k novému domu, je zde kryté parkovací stání, pergola a zahradní dům, posezení ke grilování nebo odpočinku s příjemným výhledem do polí. Nemovitost je napojena na vlastní studnu, kanalizaci a je napojena na plyn. Další podrobnosti k nemovitosti předáme na vyžádání elektronicky nebo předáme a ukážeme při osobní prohlídce.
Lhota pod Libčany leží 11 km od Hradce Králové při výjezdu směrem na Chlumec nad Cidlinou. Je zde skvělá dostupnost na dálnici D11. Lhota nabízí příjemné prostředí malé obce s rodinnými domy, veškerou občanskou vybaveností v místě nebo velmi dobře dostupnou do města (vlak, autobus). Je zde například MŠ (300 M), ZŠ, Fitcentrum, potraviny, tenisové kurty, krásná dětská hřiště. Přímo v obci je v místních firmách několik pracovních příležitostí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Velký rodinný dům, Lhota pod Libčany u Hradce Králové

Září 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.