Tři byty 2+1 v OV k prodeji v Lomnici u Tišnova s balkonem a garáží, 55 m2

Prodej tří bytů o dispozici 2+1 s balkonem, sklepem a jednou garáží v Lomnici u Tišnova. Celková plocha bytu je asi 55 m2.
BYT 1.: První byt je v prvním poschodí uprostřed bytového domu, 3 okna jsou k východu, vytápění el. přímotopy a ohřev vody novým bojelerem. K tomuto bytu patří garáž. Byt disponuje koupelnou i WC zvlášť. V koupelně je vana, umyvadlo, nový bojler, přípojka pro pračku. Podlahy betonové nové, plovoucí podlaha, koberce, PVC, dlažba.
Kuchyňská linka zachovalá a dle jednání může zůstat vybavení bytu. Pro byt je zřízena přípojka plynu, pokud není zájem o elektr. vytápění.
 BYT 2.: Druhý byt je ve zvýšeném přízemí, 2 okna jsou k západu a 1 okno k východu, vytápění samostatným plynovým kotlem se zásobníkem pro teplou vodu. Deskové radiátory a rozvody topení v mědi. Podlahové krytiny nové a vestavěná skříň. Nová koupelna. Okna plastová. Byt disponuje koupelnou i WC zvlášť. V koupelně je nová vana i umyvadlo a přípojky pro pračku jsou dvě (v koupelně a ve výklenku pod plynovým kotlem). Podlahy betonové nové, plovoucí podlaha, PVC, dlažba. Bez kuch. linky k prodeji. Mezi kuchyní a obyv. pokojem otevřený prostor asi 190 cm. Do sklepa je zavedena el. zásuvka a stropní zářivka.
BYT 3.: Třetí byt je ve zvýšeném přízemí, 2 okna jsou k západu a jedno okno k východu, vytápění samostatným plynovým kotlem se zásobníkem pro teplou vodu.Deskové radiátory a rozvody topení v mědi, možnost napojení topení na tuhá paliva s dokoupením kotle do kotelny. Okna budou plastová. Byt disponuje koupelnou i WC společně. WC závěsné a sprchový kout. Přípojka pro pračku je ve výklenku pod plynovým kotlem.Podlahy lité nové bez podlahových krytin. Byt je v čerstvé rekonstrukci, nyní bez obkladu a kuch. linky. Do sklepa je zavedena voda, topení, el. zásuvka a stropní zářivka.
 
V bytech jsou nově vybetonované podlahy i nová elektrika. Ke každému bytu náleží balkón i sklep. Přízemní byty mají nové odpady a rozvody vody. Sklep o rozloze 6 m2, pokoje 17,5 m2, balkón 2 m2. 
Bytový dům se nachází v krásném prostředí. Veškerá občanská vybavenost. Základní škola s bazénem, saunou, sportovní halou, dále střední školy, pošta, obchody, IDS.
Cena: 1 460 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Tři byty 2+1 v OV k prodeji v Lomnici u Tišnova s balkonem a garáží, 55 m2

Červenec 14th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.