Teplice – Řetenice/prodej tichého bytu 2+1+L, 54 m2, v klidné části města nedaleko centra

Cena: 800 000 Kč, Nabízíme k prodeji hezký byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií, v klidné části Teplic blízko centra. Cena je k jednání. Byt s výměrou 53,9 m2 se nachází v 7. patře, resp v 5. nadzemním podlaží domu. V domě proběhla rekonstrukce – fasáda, rozvody vody, výtah, zateplení. Byt má tři roky nová plastová okna, zachovány původní dřevěné dveře a kuchyňskou linku. Podlahy v pokojích jsou s parketami, v ostatních místnostech je PVC. Kuchyňský sporák je na plyn. Koupelna má vanu. WC je samostatné. Jsou zde nízké náklady na bydlení, necelých 2.200 Kč měsíčně plus energie. Byt je velmi slunný, teplý, tichý a je připraven k rekonstrukci dle vašich představ. Přístup do bytu je z chodby se schodištěm, výtah je v mezipatře. K bytu patří i sklepní prostor. Občanská vybavenost je v místě. MHD a obchody na konci ulice, školská zařízení a nemocnice do pěti minut pěšky. Parkování je volné před domem. V bezprostřední blízkosti domu je rozsáhlá parková úprava s plochami pro sport a oddech. U této nemovitosti je platný energetický štítek D, je počítáno s dozateplením budovy. Byt je vhodný i pro rodinu s dětmi. Případné vyřízení hypotečního úvěru a bankami požadovaných pojištění k úvěru je z naší strany samozřejmostí.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Teplice – Řetenice/prodej tichého bytu 2+1+L, 54 m2, v klidné části města nedaleko centra

Červenec 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.