SVĚTLÝ A PROSTORNÝ BYT 3+kk/B

Cena: 5 850 000 Kč, Dovoluji si vám nabídnout velmi hezký a dobře řešený byt 3+kk (72,7 m2) s balkónem (2,6 m2) v revitalizovaném cihlovém domě 300 m od stanice metra B Českomoravská.
Tento velice příjemný byt sestává ze světlého obývacího pokoje (18,5 m2), 2 prostorných neprůchozích pokojů (18,3 a 14,1 m2), koupelny s toaletou (7,5), předsíně, ve které je umístěn kuchyňský kout (12,5), komory (2,1 m2) a balkónu (2,6 m2), který je přístupný z koupelny a situovaný je do klidného vnitrobloku. Rekonstrukcí prošel v roce 2006 – koupelna, podlahy, veškeré rozvody, plynový kotel.
Vzhledem k tomu, že dům prošel postupně rozsáhlou revitalizací (střecha, stoupačky, fasáda, výtah …), jistě Vás potěší velmi nízké měsíční náklady.Fond oprav, správa domu vč. pojištění, elektřina a úklid společných prostor domu a výtah činí celkem 1.315,- Kč měsíčně.
Topení a ohřev teplé vody jsou zajištěny kombinovaným plynovým kotlem, umístěným v komoře. Můžete si tedy zatopit podle vlastní potřeby a tím si také regulovat spotřebu energií a náklady na ně.
Výhodou je vynikající dopravní dostupnost. V těsné blízkosti je tramvajová zastávka Ocelářská a stanice metra Českomoravská nebo Palmovka. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, včetně nákupního centra Harfa a O2 arény. Pro volný čas můžete využít nedaleký park, cyklostezky nebo například adventure golf.
Byt není zatížen zástavním právem ani jinými právními vadami. Proto si zde můžete vytvořit svůj nový domov ihned.
Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: SVĚTLÝ A PROSTORNÝ BYT 3+kk/B

Říjen 3rd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.