Rodinný dům v Moravských Knínicích se zahradou, dílnou a garáží

Cena: 8 990 000 Kč, Dům je podsklepený, zděný, patrový s obytným podkrovím se sedlovou střechou.
Do domu vstupujeme přes vstupní halu do obýváku s jídelnou (osvětlení je prostřednictvím podhledů se zabudovaným LED osvětlením), kuchyní (kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči je součástí prodeje) a spíží. Nachází se zde koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC je samostatné. Součástí přízemí je technická místnost a letní kuchyň, která slouží pro zavařování nebo poskytuje zázemí při letním grilování nebo práci na zahradě.
Do podkroví přicházíme po točitém schodišti. Jsou zde 2 pokoje – sloužící jako ložnice a dětský pokoj. Na ložnici rodičů navazuje prostorná šatna. Je zde také druhá koupelna s vanou a WC, které je s koupelnou společné. Podkroví lze rozšířit o další dva pokoje.
Venkovní část tvoří předzahrádka, atrium s garáží a dílnou pro kutily a zahrada. V atriu je studna – byl proveden rozbor vody, která je pitná. Kryté posezení s krbem a udírnou slouží k letnímu posezení nejen za pěkného počasí, ale i za deště.
Zahrada je rozdělena na užitkovou a okrasnou část s jezírkem a rybami. Je zde umístěna kůlna na nářadí a vytápěné kotce. V zadní části zahrady je k dispozici ještě jedno stavební místo.
K vytápění slouží kombinovaný plynový kotel, umístěný ve sklepě. V místnostech jsou deskové radiátory zn. Korado. Ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem a elektrickým bojlerem.
Elektřina je v mědi, voda obecní + studna, rozvody v plastu, v atriu je jímka pro zalévání zahrady, kanalizace obecní.
Nemovitost je zařazena v energetické náročnosti třídy „F“, s doporučením třída „E“.
V obci je mateřská škola, základní škola, sokolovna s tenisovým kurtem, fotbalové hřiště, obchod se smíšeným zbožím. Spojení do Brna zajišťuje integrovaná autobusová doprava s přestupem na vlak v obci Kuřim.
Prohlídky možné po dohodě v dopoledních i odpoledních hodinách.
Pro financování hypotékou Vám zajistíme výhodné podmínky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům v Moravských Knínicích se zahradou, dílnou a garáží

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.