Rodinný dům s prostornou zahradou v Petříkově, Velké Popovice.

Cena: 0 Kč, Exkluzivně přinášíme samostatně stojící částečně podsklepený rodinný dům (143 m2) se sedlovou střechou v obci Petříkov u Velkých Popovic. Součástí je prostorný pozemek o výměře 1329 m2 a samostatně stojící garáž s dílnou. Vznikl citlivě provedenou rekonstrukcí původního domu z roku 1920 a přístavbou v roce 2006. Přízemí s obytnou plochou 76 m2 nabízí samostatnou plně vybavenou kuchyň s navazující jídelnou. Ze zádveří je vstup do technické místnosti a samostatný vstup ložnice , koupelny s WC a dále do příjemného obývacího pokoje s krbem. Propojení prvního a druhého nadzemního podlaží je zajištěno po dřevěných schodech přímo z obývacího pokoje. Obytné podkroví (67m2) představuje klidovou zónu a disponuje 2 ložnicemi a 2 pokoji . Vybavení domu je z podstatné části vyrobeno na zakázku. Dům je venkovní terasou propojen s garáží a dílnou. Nad garáží se nachází bohaté úložné prostory v plné velikosti půdorysu stavby. Dům je napojen na tlakovou kanalizaci, má rovněž jímku s přečerpávací kanalizací. Vodovodní přípojka je na pozemku a k dispozici je i kopaná studna s čerpadlem. Dům je možno napojit na plyn – přípojka se rovněž nachází na pozemku. . Objekt je zastřežen Jablotronem a napojen na PCO. Vhodné též jako rekreační objekt k trvalému bydlení.
Obec je součástí pražské příměstské rekreační oblasti, cca 20 km od metropole, 10 km od Říčan a 21 km od Benešova. Výborné napojení na D1 a na systém příměstské autobusové dopravy ROPID (např. k metru Háje.).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům s prostornou zahradou v Petříkově, Velké Popovice.

Únor 25th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.