Rodinný dům Pegas Mini Plus 3+kk+G, 83m2, 1490000,- Kč

Naše obchodní a developerská společnost Retail House nabízí k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům Pegas Mini Plus, který je novým typem rodinného domu s garáží v ceně, o celkové výměře 83,4 m2 a dispozici 3+kk+G. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jedná se o dům z naší nabídky vlastních domů ve velice příznivé ceně 1 490 000,-Kč na klíč, včetně základové desky a DPH.
Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. Doporučujeme! Výstavbu nabízíme i ve variantě na dokončení.

Cena: 1 490 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Pegas Mini Plus 3+kk+G, 83m2, 1490000,- Kč

Duben 15th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.