Rodinný dům Pegas Mini 69m2, 3+kk, 1290000,- Kč

Naše obchodní a developerská společnost Retail House nabízí k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům Pegas Mini, který je nový typ rodinného domu o celkové výměře 69,6 m2 a dispozici 3+kk. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jedná se o dům z naší nabídky vlastních domů ve velice příznivé ceně 1 290 000,-Kč na klíč, vč. základové desky a DPH.
Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. Doporučujeme! Výstavbu nabízíme i ve variantě na dokončení.

Cena: 1 290 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Pegas Mini 69m2, 3+kk, 1290000,- Kč

Duben 3rd, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.