Rodinný dům Panda Atyp Plus, 6+kk+G, 133,6 m2

Obchodní a developerská společnost Retail House Vám nabízí k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům Panda Atyp Plus je nový typ rodinného domu s garáží v ceně o celkové výměře 133,6 m2 a dispozici 6+kk+G. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén a svým řešením je mimo jiné vhodný pro rohové pozemky. Jedná se o další dům z naší nabídky vlastních domů a projektů ve velice příznivé ceně 2 250 000,-Kč na klíč, včetně základové desky a DPH

Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Doba vrchní stavby je 4 měsíce ve variantě na dokončení, na klíč v závislosti na výběru zařizovacích předmětů. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. V uvedené ceně není balkonový systém.

Cena: 2 250 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Panda Atyp Plus, 6+kk+G, 133,6 m2

Únor 13th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.