rodinný dům nebo vila, Ostrava, Slezská Ostrava, prodej

Předmětem prodeje je právě se kolaudující novostavba rodinného domu na Slezské Ostravě, Čtvercová ulice. Slezská Ostrava je tvořena většinou rodinnými domy, je přímo napojena na centrum Ostravy čtyřproudovou silnicí. Má ambice stát se výstavní vilovou čtvrtí i s novou rezidenční výstavbou nad centrem Ostravy. Z toho vyplývá výborná dopravní dostupnost do centra Ostravy autem cca 10 min., MHD 20 min.
Nabízený RD je izolovanou, samostatně stojící novostavbou s valbovou střechou. Dům je nepodsklepený, jednopodlažní. V přízemí objektu je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, ložnice a dva dětské pokoje, koupelna s WC, technická místnost s WC, zádveří se zastřešeným vstupem a dřevěná veranda se schodištěm do zahrady. Dále je možná půdní vestavba 2 pokojů, je provedena příprava – střešní okna, vstup na půdu. Okna jsou plastová v imitaci dřeva, střecha je z betonových tašek Bramac na dřevěné krovové konstrukci. Na svislé konstrukce jsou použity Thermopanely, izolace tepelná obvodových stěn z tvrzeného polystyrenu o tl. 100 mm je součástí sendvičových panelů. Klempířské prvky v mědi. Základy – betonové základové pásy vyztužené ocelí, na nich je vybetonována základová deska z betonu s výztuží ze svařovaných ocelových sítí a s azbestovou vrstvou .
Inženýrské sítě : přípojky – vody a elektro, jímka na odpady 17 m3. Podlahové vytápění celého prostoru a dále možnost vytápění krbem s komínovám tělesem z komínových tvárnic. Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti, jejího případného pojištění, popř. další informace z oblasti optimalizace a zhodnocení financí.

Cena: 2 990 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Ostrava, Slezská Ostrava, prodej

Březen 29th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.