rodinný dům nebo vila, Ostrava, Polanka nad Odrou, prodej

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v atraktivní lokalitě na ul. Jiřího Krále v Polance nad Odrou. Jedná se o prostorný dům, s možností dvougeneračního bydlení, který byl kolaudován v roce 2009. Příjezd k domu je řešen ze dvou stran po vlastních komunikacích, instalovány vjezdové brány, ve vstupní části domu na pozemku zámková dlažba. Dům je nepodsklepený, zděné konstrukce z tvárnic Porotherm + zateplení. Střecha je sedlová zateplená, střešní krytina Tondach. Vytápění řešeno kondenzačním plynovým kotlem, v 1.NP z větší části podlahové, alternativně je možné využít i krb a krbová kamna. Náklady na vytápění jsou 23.000,-Kč/rok! Okna dřevěná Meranti se žaluziemi, střešní Velux. Obývací pokoje v obou podlažích jsou klimatizovány, je možné instalovat další jednotky. V domě jsou celkem 3 koupelny. Na jižní straně pozemku terasa s venkovním grilem a posezením. K dispozici je dále zahradní domek. Dispoziční řešení domu je v přiložených půdorysech. Pro bližší informace k této nabídce kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G.

Cena: 6 990 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Ostrava, Polanka nad Odrou, prodej

Červenec 2nd, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.