rodinný dům nebo vila, Opava, Skřipov, prodej

Předmětem prodeje je nově celkově rekonstruovaný (2012) rodinný dům v obci Skřipov. Nabízený RD je izolovanou, samostatně stojící stavbou s valbovou střechou. V přízemí objektu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na verandu, ložnice, koupelna s WC, zádveří se zastřešeným vstupem a veranda se vstupem na zahradu. Vede zde i schodiště na půdu, která má zateplenou podlahu a půda je připravena pro půdní vestavbu. Dům je částečně podsklepen. Patří k němu zahrada, kde je i domek na nářadí Cihlový rodinný dům je po celkové rekonstrukci – zateplení, fasáda, nová střešní krytina, nové klempířské prvky, oprava komína, nové plovoucí podlahy, vnitřní omítky, rozvody elektřiny a vody, nová kanalizace, provedena výměna všech oken, nové vnitřní sádrokartonové podhledy s bodovým osvětlením, nová krbová kamna, koupelna s rohovou vanou, vytápění el. přímotopy na noční proud, zateplení půdy. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.
Obec Skřipov leží 15 km od okresního města Opava a je zde dobré autobusové napojení. V okolí obce je mnoho příležitostí k odpočinku – koupaliště, cyklotrasy i udržované stezky pro pěší turistiku, lesy pro houbaření, ve vzdálenosti 7 km je zámek Hradec nad Moravicí, koupaliště, rybník Balaton – koupání (500 m). V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost (obchody, škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta a další služby).
Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti, jejího případného pojištění.

Cena: 1 200 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Opava, Skřipov, prodej

Březen 6th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.