rodinný dům nebo vila, Opava, Hlučín, prodej

Exkluzivní nabídka podnikatelské vily, která svým architektonickým pojetím a vlastní realizací přesahuje dosavadní hranice klasického pojetí domu, pro bydlení, v regionu. Jedná se o extravagantní stavbu, která je propracována do všech detailů a splňuje ty nejnáročnější podmínky architektury bydlení. Samotná stavba je tvořena především z přírodních materiálů jako je kámen opuka, španělská břidlice, sklo, dřevo, beton a ocel. Technické řešení domu je realizováno tak, že dům komfortně může obývat jedna rodina, nebo dům mohou využívat a obývat tři rodiny vzájemně a nezávisle na sobě aniž by se rušily. Všechny tři části domu mají své vlastní vstupy.

Dům má nádherný výhled do přírody a je citlivě zasazen do spádového terénu s výškovým rozdílem cca 4 m.

Nedílnou a nezanedbatelnou součásti celkového architektonického pojetí domu jsou kamenné ploty, které lemují pozemek a které jsou prokládané ručně kovanými prvky.

Autory stavby, realizací interiérových prvků, exteriéru a interiéru + umělecké kovaných prvků, byli vždy uznávaní architekti a řemeslníci ve svých oborech.

Bližší informace zašleme na vyžádání. Prohlídky, po předchozí domluvě, kdykoliv.

Cena: 25 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Opava, Hlučín, prodej

Leden 13th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.