rodinný dům nebo vila, Karviná, Lutyně, prodej

Předmětem prodeje je novostavba rodinného domu v Horní Lutyni ve fázi rozpracovanosti s krásným pozemkem až 3600 m2, který však může být rozdělen podle přání klienta. Obec Horní Lutyně je tvořena většinou rodinnými domy, je přímo napojena na Ostravu rychlostní silnicí a autobusovými linkami, stejně jako na blízkou Karvinou. Z toho vyplývá výborná dopravní dostupnost do centra Ostravy autem cca 15 min., MHD 30 min.
Nabízený RD je izolovanou, samostatně stojící novostavbou 4+1 s příslušenstvím s valbovou střechou s přístřeškem pro auto. Dům je nepodsklepený, jednopodlažní. Obytné místnosti jsou orientovány jižním směrem. V přízemí objektu je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, ložnice a dva dětské pokoje, koupelna s WC, technická místnost, zádveří. Z energetického hlediska má budova vyhotovený energetický štítek „A“ jako velmi úsporná.
V současné době se pokračuje s dostavbou domu, cena bude tedy určena podle rozpracovanosti budovy a podle plochy pozemku.
Svislé konstrukce jsou cihla, okna plastová, střecha je z betonových tašek Bramac na dřevěné krovové konstrukci. Základy – betonové základové pásy vyztužené ocelí, na nich je vybetonována základová deska z betonu s výztuží ze svařovaných ocelových sítí.
Inženýrské sítě : přípojky – vody a elektro, jímka na odpady
Technickou zprávu je možno poslat mailem na vyžádání, projektová dokumentace je samozřejmě součástí ceny nemovitosti. Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem, který je zároveň finančním poradcem a poskytne bezplatnou konzultaci o možnostech financování této nemovitosti, jejího případného pojištění.

Cena: 0,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: rodinný dům nebo vila, Karviná, Lutyně, prodej

Březen 7th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.