Rodinný dům Apollo Plus 4+kk + G, 1 560 000,-Kč

Naše společnost Retail House Vám nabízí výstavbu Rodinného domu Apollo Plus, který je nový typ rodinného domu s garáži v ceně domu o celkové výměře 94,8 m2 a dispozici 4+kk. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. Jedna se o další dům z naší nabídky vlastních domů a projektů ve velice příznivé ceně 1 560 000,-Kč na klíč, včetně základové desky a DPH.

Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 26 cm splňuje status nízkoenergetického domu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Realizace domu do čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. V této řadě najdete domy Apollo, Apollo Plus, Apollo 2 a Apollo 2 Plus. Doporučujeme!
Cena: 1 560 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Apollo Plus 4+kk + G, 1 560 000,-Kč

Červenec 7th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.