Rodinné domy od milionu korun

**VYDĚLEJTE NA DPH**
Domy objednané v období 1.9. – 31.12.2011, s realizací v roce 2012, budou postaveny za ceny roku 2011.
Naše společnost Retail House Vám připravila zajímavou nabídku nízkoenergetických rodinných domů a bungalovů na Vašem pozemku a nebo pozemku, který Vám zajistíme. Naše montované rodinné domy nové generace se vyznačují vynikající tepelnou vlastností (R = 4,98), stabilní konstrukcí, která je profilově
předimenzována a splňuje s velkou mírou statické a technické předpoklady pro moderní bydlení.

Zvukové vlastnosti našich staveb ve spojení s plastovými okny s izolačním sklem 1,1 KW zaručují výborné zvukové vlastnosti domu. Střešní plášť, který je uzavřen před dotykovou folií deskami a střešní krytinou Bramac zaručuje použití nebo stavbu domu v oblasti zatížení 1 a současně s okapním systémem v mědi tvoří stabilní střechu domu. Naše domy jsou vysoce adaptabilní a mohou se typově odlišovat v závislosti na požadavku zákazníka. Je možné i připravit individuální projekt na základě dodaných informací. První kalkulace se změnou návrhu pro klienty jsou zdarma. V případě požadavku klienta na vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení stavby může naše firma toto povolení za Vás vyřídit a připravit. Součástí celé stavby domu je projektová dokumentace na typový nebo atypický rodinný dům.
Rychlá výstavba montovaného rodinného domu (v závislosti na velikosti RD od 4 měsíců).
Uvedené ceny těchto domů jsou včetně DPH a základové desky a začínají od 1 mil v provedení standard na klíč.

Cena: 1 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinné domy od milionu korun

Květen 4th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.