Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, (138m2) ul. Průmyslová, Hostivař

Cena: 287 Kč, Nabízíme k pronájmu vysoce reprezentativní nezařízené kancelářské prostory o celkové rozloze 138 m 2 v ulici Průmyslová, Hostivař. Jedná se o tři samostatné kancelářské prostory (možnost dle dohody pronájmu i jako celek bez příček). V budově je flexibilní rozvržení jednotlivých podlaží s variabilním schématem nebo prostorovým uspořádáním do buněk. V budově je prostorná jídelna, samostatná kuchyňka, sociální zařízení. Pro společnosti je jednotný navigační systém, označení na příjezdovém pylonu, parkovací místa, bezbariérový přístup. Dostatečně dimenzované datové připojení se zajištěním servisu.. Recepce a čtyřiadvacetihodinová ostraha areálu.
Zastávka autobusů MHD v blízkosti objektu, výborná dopravní dostupnost v dosahu rychlostní silnice E65 z Prahy. Parkovací místo 700 Kč Jeden hlavní vstup pro osoby a jeden vjezd pro vozidla přímo z Průmyslové ulice.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, (138m2) ul. Průmyslová, Hostivař

Červen 1st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.