RD se dvěma byty 3+1 a menší zahradou, po rekonstrukci

Cena: 3 750 000 Kč, Rodinný dvougenerační dům je dvoupodlažní, ze ¾ podsklepený (využito jako technické a skladovací místnosti a kotelna) a má celkem dvě samostatné bytové jednotky 3+1 s kompletním příslušenstvím v každém podlaží. Zahrada je menší, ale umožňuje parkování vozidel i vybudování např. posezení či jiného zařízení pro odpočinek. Nachází se v klidné ulici naproti menšímu parku.
Dům byl kompletně rekonstruovaný (stáří rek. cca 12 let) s výjimkou zateplení a fasády (proto energ. třída G – reálné náklady na energie jsou ale běžné). Byla provedena hydroizolace (injektáž), nové rozvody vč. odpadu do kanalizace a topení (měď), plastová okna v celém domě, plynový kotel je starý cca 12-15 let. Střešní krytina jsou eternitové šablony. Dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Spodní byt má podlahy z PVC, v kuchyni a koupelně dlažbu, není vybaven kuchyňskou linkou. Byt v patře má v pokojích parkety a v kuchyni, koupelně a chodbě rovněž dlažbu. Kuchyňská linka v bytě zůstane. K dispozici je obsáhlá stavební dokumentace domu, pořízená při rekonstrukci, včetně zateplení (stav.povolení).
Lokalita je kvalitní, s kompletní občanskou vybaveností v blízkosti (škola, školka, obchod, pošta, obecní úřad atd.) a velmi dobrou dopravní dostupností nejen směrem na TP a Ústí nad Labem, ale i do Německa (dojíždění za prací, sportovní aktivity apod.) Celkově dům umožňuje velmi kvalitní rodinné bydlení, vícegenerační bydlení a případně díky bytové jednotce v přízemí i zajímavý výnos z pronájmu či jiné využití pro podnikání.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD se dvěma byty 3+1 a menší zahradou, po rekonstrukci

Leden 18th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.