RD 7+kk v Křenici, s garáží a venkovním krytým bazénem, s užitnou plochou 349 m2 a pozemkem 900 m2

Cena: 12 900 000 Kč, Nabízíme k prodeji samostatný RD na slunném pozemku, v žádané lokalitě v blízkosti Prahy, v prestižní lokalitě obce Křenice.
Hlavní prostor v přízemí tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou o celkové rozloze 50 m2. Moderní kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči: 2 lednice, 2 mrazáky, parní trouba, vestavěný kávovar, indukční varná deska, digestoř, vinotéka. Z obytného prostoru se vychází na venkovní terasu. V přízemí jsou též 2 pracovny a koupelna s toaletou, bidetem a sprchovým koutem.
V horním patře domu se nacházejí 4 pokoje, 2 koupelny a prostorná šatna. V suterénu je garáž pro 3 vozy, sklad potravin, technická místnost (pračka, sušička, kotelna) a dále místnost, kde je počítačový server, kamerový a bazénový systém.
Kolaudace v květnu 2011. Vytápění domu, ohřev vody i vody v bazénu zajišťuje švédské tepelné čerpadlo voda-vzduch. Venkovní bazén se slanou vodou nevyžaduje chemickou údržbu. Díky systému vytápění může být bazén využíván i v zimě. Dům je zabezpečen alarmem a kamerovým systémem s napojením na PCO. V celém domě jsou rozvody internetu. Na pozemku je i přípojka na plyn. Je osazen dvou průduchový komín. Udržovaná zahrada se vzrostlou zelení, ovocnými stromy i okrasnými keři.
Křenice nabízejí klidné bydlení v přírodě s výbornou dostupností do Prahy: autem, autobusy na metro Černý Most, vlakem z Říčan, Kolovrat nebo Uhříněvsi (ve špičce 4x za hod). V obci nechybí zákl. občanská vybavenost a další možnosti nabízejí 5 km vzdálené Říčany: obchody, lékaři, nemocnice, restaurace, školy, školky, kulturní, společenské i sportovní vyžití (krytý plavecký bazén, sportovní hala, kino, divadlo a pod.), případně 6 km vzdálená Uhříněves. V 10 km vzdálených Babicích je prestižní základní škola a gymnázium Open Gate. V regionu je krásná příroda, turistické trasy a cyklostezky.
Tento dům doporučuji především náročným zájemcům, kteří ocení velkorysý prostor a kvalitní provedení. Pokud Vás dům oslovil, kontaktujte mne pro domluvení prohlídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 7+kk v Křenici, s garáží a venkovním krytým bazénem, s užitnou plochou 349 m2 a pozemkem 900 m2

Listopad 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.