RD 5+1/G, Karla Čapka, Frýdlant nad Ostravicí

Naše realitní kancelář vám nabízí ke koupi samostatně stojící rodinný dům 5+1 s garáží ve Frýdlantu nad Ostravicí. Celopodsklepený dům o zastavěné ploše 114 m2 se nachází v blízkosti centra v klidné, málo frekventované ulici K. Čapka. Pozemek o výměře 988m2 je oplocen. Příjezdová cesta obecní, asfaltová. Na zahradě se nachází kůlna na nářadí v dobrém stavu.
Dispozice:
1PP: sklep
1NP: kuchyň, obývací pokoj, menší pokojík, koupelna, WC, veranda
2NP: 3 pokoje
Inženýrské sítě: elektřina 220V/380, obecní vodovod, kanalizace, plyn. Topení plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody- plynový bojler. Na pozemku je studna s užitkovou vodou, vhodná na zalévání zahrady. Volný po dohodě. Cena za nemovitost. V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti kontaktujte nás na info@rkkovac.cz nebo na čísle 774413888. Zaručujeme příjemné a profesionální jednání. Hledáte-li jinou nemovitost, napište nám prosím na info@rkkovac.cz vaše požadavky a my se pokusíme najít pro vás tu pravou.
Cena: 3 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 5+1/G, Karla Čapka, Frýdlant nad Ostravicí

Duben 14th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.