RD 2+1 s okrasnou zahradou v Jiříkově okres Habr. Brod

Nabízíme velmi hezkou Chalupu – RD 2+1, bývalou zemědělskou usedlost, v obci Jiříkov u Kámene,zasazený do nádherné prostorné,okrasné zahrady. Dům je zateplený, má novou fasádu, nová plastová okna s trojskly. Dispozice chodbička do L, u vchodu toaleta, komora, dále pak vstup do prostorné kuchyně s jídelním koutem ze které se vchází do obývacího pokoje. Naproti přes chodbu je ložnice a dostatečně velká koupelna. V pokojích je plouvocí podlaha, jinak je použita dlažba. Dům má rozlehlou půdu, kde je možná další vestavba. Plyn, voda a odpad jsou vytaženy až na půdu. Střecha a krovy nové v roce 1960. V roce 2007 proběhla vnitřní a venkovní rekonstrukce. K domu patří velká stodola se schodištěm, další místnost u domu vhodná na sklípek. U domu je také rozlehlá udržovaná zahrada s jezírkem. Voda z vlastní studny-kvalitní pitná.
V obci je též rybník vhodný ke koupání, parkování možné na pozemku či ve stodole. Pokud hledáte bydlení či nemovitost k rekreaci na klidném místě Vysočiny, pak neváhejte a domluvte si prohlídku, věřte, že tato bývalá usedlost vás okouzlí.
Možná i výměna za byt 2+1 s lodžií + doplatek.
Cena: 1 870 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 2+1 s okrasnou zahradou v Jiříkově okres Habr. Brod

Listopad 13th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.