Pronájem zrekonstruovaného vybaveného bytu 2+1 s neopakovatelnými výhledy, Praha Vinohrady

Cena: 39 500 Kč,
Pronájem zrekonstruovaného, kompletně vybaveného slunného bytu se zachovanými původními prvky je součástí rohového činžovního domu s výtahem, stojícího těsně u zastávky metra Jiřího z Poděbrad a městské hromadné dopravy s přímými spoji do centra.Jedinečný vinohradský byt s otevřeným výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt je kromě své polohy unikátní také množstvím zachovalých původních prvků.
Dispozice bytu v 5. podlaží se skládá z velkorysého otevřeného prostoru obývacího pokoje s jídelní částí, a okouzlujícími výhledy na náměstí Jiřího Poděbrad a Žižkovské věže. Dále kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, barovým pultem a balkonkem s posezením. Prostorná ložnice se zabudovanými šatními skříněmi je spolu s kuchyní orientována do přilehlého parku se vzrostlou zelení a následně panoramatickými výhledy do přilehlého okolí Prahy. K bytu náleží také vstupní hala, samostatná toaleta zvlášť a velká hlavní koupelna s vanou a toaletou.
Byt si i po rekonstrukci zachoval svou původní noblesu, ke které přispívají například parkety v obytných místnostech i hale, původní dřevěná špaletová okna a dveře. Na podlaze v předsíni a v koupelně leží velkoformátová dlažba . Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči Miele, Siemens,Liebherr například indukční varnou deskou, myčkou, lednicí s mrazákem, vinotékou. Dveře jsou zrestaurované původní nebo jejich repliky, vstupní dveře bezpečnostní. Na stěnách benátský štuk. Moderní koupelnu se dvěma umyvadly, toaletou, vanou a osvětlují úsporná světla. Pračka se sušičkou značky MIELE je ukryta ve vestavěném výklenku se zabudovanými dvířky ve stěně koupelny. Vestavěné šatní skříně v ložnici i ve vstupní hale bytu. Potravinová místnost s odvětráváním zvlášť.
Prestižní a žádaná lokalita v oblíbené části Vinohrad vyniká vynikající dostupností MHD (zastávky tramvají a stanice metra Jiřího z Poděbrad přímo před domem), a upravenými klidnými ulicemi lemovanými stromy. Poskytuje veškerou občanskou vybavenost v místě, v okolí velký výběr kvalitních restaurací, útulných kaváren a stylových bister, velká škála malých obchůdku. V pěší vzdálenosti od parku Grébovka, populárních Riegrových sadů i na náměstí Jiřího z Poděbrad s vyhlášenými farmářskými BIO trhy a trendy bistry s výtečnou gastronomií. Obchodní centrum Atrium Flora v minutové pěší vzdálenosti. Cesty z města urychluje nedaleký nájezd na magistrálu nebo blízké hlavní vlakové Zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky je součástí rohového činžovního domu s výtahem, stojícího těsně u zastávky metra Jiřího z Poděbrad a městské hromadné dopravy s přímými spoji do centra. Jedinečný vinohradský byt s otevřeným výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt je kromě své polohy unikátní také množstvím zachovalých původních prvků.
Interiér 108,42 m 2 , balkon 1,5 m 2 .
Energetická náročnost G (nesdělena vlastníkem budovy)nádraží, odkud také jezdí přímé autobusové spoje na letiště.
Cena nájmu je včetně poplatků zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci.
Energetická náročnost G (nesdělena vlastníkem budovy)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem zrekonstruovaného vybaveného bytu 2+1 s neopakovatelnými výhledy, Praha Vinohrady

Říjen 8th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.