Pronájem výrobního prostoru 368 m² Praha 5

Cena: 73 600 Kč, v logistickém areálu, v Praze 5 – Lahovicích, nabízíme pronájem nebytových prostor. Jedná se o temperovanou, přízemní halu, cca 368 m2, aktuálně rozdělenou na 3 části. Hlavní, největší prostor, 2. část pro občerstvení a sociální zázemí. Tak či onak, využití tohoto prostoru je zcela na fantazii každého uživatele. Vhodné pro skladování, drobnou výrobu, sportovní –příkl. fitko, kulturně vzdělávací společenské centrum, určitě i jako kosmetický salon nebo pro showroom. V nedávné minulosti byl prostor využíván jako golf club s trenažéry a simulátory. Pro občerstvení a posílení sportovců byl v zadní části vybudován cofee bar s drobným občerstvením, jako nápoje , balené bagety, zákusky, párek v rohlíku apod. V součásti prostoru, 3. části, jsou vlastní toalety, 2 kab. pro ženy a 2 kab. pro muže a 2x pisoár, také 1x WC pro invalidy.
Vchod do budovy: 2x vjezdová vrata o světlosti cca 1,2×2,3 m.(šxv). K nájmu je k dispozici – zdarma- i venku postavená plechová garáž. Využití např. pro uskladnění kol, stavebního materiálu a podobně.
Dopravní dostupnost – s výjimkou dopravních špiček, autem i MHD výborná, parkování v místě. Areál je hlídaný 24h denně. Ihned k nastěhování. Pro více informací volejte RM. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem výrobního prostoru 368 m² Praha 5

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.