Pronájem obchodních prostor 447 m², Praha 6 – Dejvice

Cena: 133 700 Kč, Reprezentativní komerční prostory k pronájmu Detailní informace
Exklusivně nabízíme reprezentativní prostory k pronájmu, které jsou součástí jedné z českých národních památek. Prostory o rozloze celkem 447m2 se nacházejí ve 14. a 15. NP hotelu International, který je dominantou Dejvic. Ve 14. NP se nachází salonek se šatnou, funkční a zařízená kuchyň, následuje vstupní hala se sociálním zařízením, dále pak dva propojené sály. Sály se dají využívat i odděleně, k čemuž slouží zabudovaná, pohyblivá stěna. Ze vstupní haly vede schodistě do 15. NP. Horní patro je tvořeno užšími prostory podél celého obvodu budovy se vstupem na překrásnou terasu, ze které je nádherný výhled na celou Prahu. 15 NP má též malé zázemí pro občerstvení. Hotel má svou vlastní restauraci, parkoviště s kapacitou 60 míst. Vstup do prostor je hlavním vchodem a výtahem. Optimální využití ve spojení s podnikáním, jako reprezentativní sídlo firmy, prodejní prostory typu Showroom, pro pořádání různých soukromých akcí, svatby, školení, výstavní činnost, nebo lounge bar. Cena služeb je stanovena na 25.000,-/měsíc, lze upravit dle skutečného odběru. Možnost umoření investic.
Hotel se nachází blízko Letiště Václava Havla, Pražského hradu, Starého Města, Karlova mostu, Václavského náměstí a dalších zajímavých míst metropole, s nimiž má velmi dobré dopravní spojení metrem a tramvají.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodních prostor 447 m², Praha 6 – Dejvice

Červen 14th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.