Pronájem nebytového prostoru 35 m² ( 3 neprůchozí kanceláře) + WC, sprcha, centrum obce Ml.Boleslavi

Cena: 8 700 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout podnájem nebytového prostoru, který se nachází v 1. podzemním podlaží cihlového domu (po kompletní rekostnstukci) v přímém centru Mladé Boleslavi, v Husově ulici (v blízkosti městského divadla a sokolovny). Jedná se o soubor 3 neprůchozích místností o celkové podlahové ploše 35 m2, jež má k dispozici samostatné WC s umývárnou, sprchový kout, dale pak úklidovou místnnost. Nabízené prostory jsou vhodné pro lékaře, maséry, kosmetičky, jazykovou školu, autoškolu, či jako kancelářský prostor. Nájemce má k dispozici internetové rozvody a zabezpečovací system. Lze užívat i prostornou společnou halu ( jako čekárnu pro své klienty či pacienty), dale je k dispozici kompletní vybavení (ale není podmínkou, lze si dodat i vlastní vybavení). Na podlaze je položen koberec a dlažba (na WC a umývárně). Celý dům je zabezpečen centrálním zabezpečovacím systémem (v dome dále sídlí lékaři, posilovna atd). Celková cena za měsíční pronájem činí 10.000 -Kč (v ceně je záloha za vodu a elektřinu) +záloha za plyn 1.500, -Kč/ měsíčně. Dále při podpisu nájemní smlouvy podnájemce hradí vratnou peněžní jistotu 11.500, – Kč a provize RK za zprostředkování pronájmu ve výši 10.000, -Kč + DPH. Volné ihned.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85509.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem nebytového prostoru 35 m² ( 3 neprůchozí kanceláře) + WC, sprcha, centrum obce Ml.Boleslavi

Červen 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.