Pronájem, Komerční prostory kancelářské + parkování, 300 m², Olomouc

Cena: 200 Kč, Reprezentativní prostor k pronájmu kanceláří či obchodního zastoupení, umístěný v centru města ve 2. NP domu U Zlatého jelena na Dolním náměstí. Kanceláře jsou přístupné hlavním schodištěm nebo prostřednictvím výtahu. Jedinečnou atmosféru prostor dotváří původní historické kazetové parkety a malované dřevěné trámové stropy v jedné z kanceláří a v hale (recepci). Kanceláře jsou orientovány z větší části na severní stranu a na západ, nabízí výhled na Horní náměstí a radnici. Prostory tvoří vstupní hala, 5 navazujících kanceláří, sklad (archiv), místnost pro server a zázemí v podobě čajové kuchyňky, WC odděleně pro muže, ženy. Kancelářské prostory jsou s průměrnou podlahovou plochou kanceláře 40 m 2 .
– samostatná kuchyňka a sociální zázemí
– kanceláře zabezpečené čidly, protipožární systémy
– na každém patře klimatizovaná serverovna provozující profesionální síťovou infrastrukturu
– v kancelářích datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky
Dům U Zlatého jelena Vám nabízí víc než jen pronájem kanceláří – vaše kanceláře zde budou vypadat přesně tak, jak to budete chtít vy. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Komerční prostory kancelářské + parkování, 300 m², Olomouc

Leden 12th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.