Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 28 m², Nusle

Cena: 38 000 Kč, Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory v moderní administrativní budově City Tower – nejvyšší budově v Praze. Jedná se o exkluzivní místo pro sídlo vaší firmy s úchvatným výhledem na Prahu.
V nabídce jsou jednotlivě tři privátní kanceláře o rozloze 21 m 2 (za 28 000,- Kč měsíčně), 28 m 2 (za 38 000,- Kč měsíčně) a 38 m 2 (za 51 000,- Kč měsíčně). Privátní kanceláře mají k dispozici sdílenou zasedací místnosti o velikosti 28 m 2 . Všechny tři kanceláře jsou situovány ve 4. podlaží. Doba nájmu je flexibilní dle potřeby nájemce. Plochu kanceláří lze kdykoli zvětšit či zmenšit podle požadavku klienta. V ceně nájmu jsou již zahrnuty všechny služby: úklid, energie i internet. Do budovy je přístup 24/7. Nájemce může využívat vybavení kuchyňky. V podzemní garáži budovy lze pronajmout parkovací stání.
Budova City Tower disponuje špičkovým vybavením: např. 18 vysokorychlostních výtahů (nejrychlejších v ČR), přes 800 parkovacích stání, vlastní automyčka, konferenční centrum a restaurace ve 27. podlaží.
Tato lokalita nabízí výjimečnou dopravní dostupnost. Poloha přímo na metru C (Pankrác) umožňuje spojení do centra města za 10 minut. Zároveň je zde k dispozici přímé napojení na magistrálu a pražský okruh. V těsném sousedství budovy je nákupní centrum Arkády s nabídkou veškerých obchodů a služeb. V blízkém okolí jsou k dispozici hotely, konferenční centra, kavárny a restaurace.
Tuto nabídku vřele doporučujeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 28 m², Nusle

Duben 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.