Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 160 m², Bubeneč

Cena: 30 000 Kč, Nabízíme k pronájmu krásný prosvětlený atypický prostor pro kanceláře ve velmi atraktivní lokalitě pár minut pěší chůze ze stanice metra Hradčanská či Dejvická.
Nabízený prostor se nachází v 5. patře činžovního domu. K dispozici je samostatná místnost s prosklenými dveřmi, velkými vestavěnými skříněmi a kuchyňkou, kterou lze oddělit zástěnou. Dále následuje rozlehlý společný prostor umocněný nádhernými dřevěnými trámy a velká samostatná kancelář oddělená prosklenými dveřmi. Po schodech lze vstoupit na vyvýšenou galerii, kde jsou umístěny další vestavěné úložné prostory. Z oken je výjimečný výhled na Pražský Hrad a okolní zástavbu. K dispozici jsou rovněž dvě koupelny s toaletou. V horní koupelně se nachází i sprchový kout a plynový kotel, který zajišťuje vytápění.
Měsíční zálohy na služby jsou zhruba 5000,- Kč (plyn, elektřina, voda, správa domu). V kanceláři jsou připraveny rozvody na telefon a internet, dále je k dispozici zabezpečovací zařízení, které v současné době není aktivní, ale lze opět obnovit. Parkování je možné v přilehlých placených zónách.
Tato lokalita disponuje výbornou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Vzhledem k atraktivitě lokality a výjimečnosti tohoto prostoru pro kanceláře nabídku vřele doporučujeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 160 m², Bubeneč

Únor 9th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.