Pronájem kancelářských prostor, Praha – Libuš

Cena: 0 Kč,
Kancelářské prostory k pronájmu situované v 1. patře 12ti patrové budovy s výtahem a centrální recepcí. Budova se nachází v Praze 4 – Libuši, přímo u velmi frekventované silnice a poblíž obchodního centra Sapa.
Prostory lze využít jako sídlo firmy, díky možnosti pronájmu celého patra, případně je možnost pronajmout si pouze část kanceláří. Výhodou dlouhodobého pronájmu je možnost rekonstrukce dle přání nového nájemníka, proto je zde příležitost pro výběr kanceláře typu „open space“, či rozdělení do jednotlivých místností. V každém z nabízených pater jsou k dispozici toalety, kuchyňka a hygienické zázemí.
Samozřejmostí je úklid budovy. Celý areál je energeticky samostatný což zaručuje velmi nízké provozní náklady. Průměrná cena za energie a služby se pohybuje od 50,- do 80,-Kč/m 2 , dle způsobu využití.
Parkování přímo před budovou, připojení k internetu, či reklamní plochy dle ceníku. V areálu je také možnost pronájmu velkých skladových prostor.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kancelářských prostor, Praha – Libuš

Září 19th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.