Pronájem kancelářských prostor 203 m², Praha 9 – Letňany

Cena: 69 020 Kč, Nabízím pronájem komerčních prostor, kanceláře, showroom o rozloze 203 m2 + 60 m2 sklad. 296 Kč/ m2 Detailní informace
Nabízím k dlouhodobému pronájmu komerční prostory, řešené jako „OPEN SPACE“
s možností uzavřených kanceláří, popř. využitelné jako showroom s prodejnou a skladem. Prostor má samostatný vchod a je umístěn ve zvýšeném přízemí nově zrekonstuované budovy v areálu Letov nedaleko veletržního areálu Letňany. Skládá se z hlavní mistnosti, dvou samostatných menších místností, zázemí s kuchyňkou, sociálním zařízením a technické místnosti. Celkem 203 m2. K prostorám patří nakládací rampa a podzemní skladovací plochy o výměře 60 m2.
V prostoru jsou rozvedeny el. sítě, počítačové sítě (standard 5) soustředěné k místu serveru. Elektronický zabezpečovací systém (pohybová a kouřová čidla), elektricky ovládané předokenní rolety (jednotlivě a centrálně – s napojením na klávesnici EZS s možností centrálního stažení rolet). Internet a telefonní linky, do budovy je přiveden optický kabel. Elektronický videotelefon – vrátný.
Plastová okna, izolační trojskla.Na budově je světelný panel s možností umístění názvu společnosti.
U budovy je k dispozici 5 parkovacích míst za 800,-Kč/měsíc, lze pronajmout dalších 5 míst k parkování se sníženým tarifem. Na budově jsou umístěna pohybová čidla pro osvětlení. Areál prochází revitalizací a velká část areálu je rekonstruována, poskytuje možnost stravování, školky a je pod trvalým dohledem bezpečnostní agentury. Náklady na energie, teplo a vodu jsou každý měsíc vyúčtovány a průměrná spotřeba dle předešlých období je cca. 6000,- Kč/měsíc, dále pak 5600,- Kč/měsíc, paušální poplatek (náklady na údržbu budovy, úklid společných prostor a příjezdových komunikací, úrdžba sítí PC, pojistné). Dohromady polatky za měsíc cca.12000,- Kč
Stanice metra Letňany / výstaviště, je ve vzdálenosti cca 1000 m, u vstupu do areálu je autobusová zastávka.
Dálnice D8 směr Ústí nad Labem – 900 m,
Dálnice D11 Hradec Králové a R10 Mladá Boleslav v blízkosti. Park Letňany – 800 m

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem kancelářských prostor 203 m², Praha 9 – Letňany

Červen 14th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.