Pronájem Kancelářského Prostoru v Újezdě Nad Lesy 20m2

Cena: 3 800 Kč, Aktuálně nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný komerční prostor v klidné lokalitě Újezdu nad Lesy, ideální pro menší kancelář, provozovnu či sklad. Reprezentativní vzhled zajišťuje kompletně rekonstruovaný interiér i exteriér celé budovy. V okolí objektu se nachází frekventovaná hlavní silnice s dojezdovou vzdáleností 15-20 minut do Prahy, stanice veřejné dopravy a také veškerá občanská vybavenost. V pěší dostupnosti můžeme naleznout několik restaurací, obchodní centrum, benzinovou stanici a další služby a možnosti. Vše je situováno v menší přízemní budově na soukromém pozemku, dříve sloužící jako garáž. Objekt je složen z hlavní místnosti 17 m2 a menšího zázemí s toaletou a sprchovým koutem 3m2. Pro zákazníky či zaměstnance je zde možnost pohodlného parkingu v okolí budovy a přístupu z hlavní ulice. Hlavní vchod je umístěn ze zahrady. V samotném areálu se dále nachází rodinný dům se zahradou, který je využíván majiteli celého areálu. V celém prostoru je zavedena elektřina 220V, osvětlení i voda. Ohřev vody probíhá pomocí elektrického bojleru, vytápění místností pomocí elektrického přímotopu. K zabezpečení prostoru slouží stahovací rolety a bezpečnostní zámek u obou vchodových dveří. Obě místnosti jsou po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu, dostatek denního světla zajišťuje okno a hlavní vchodové dveře z ulice. Podlaha je v celé ploše dlážděná a hlavní místnost je dále částečně zařízena ledničkou a dřezem. V tuto chvíli není budova pokryta internetovým připojením, nový nájemník má možnost si jej zařídit. Ideální nový nájemník je například administrativní kancelář, kadeřnictví, či menší sklad drobného zboží s nehlučným provozem. Majitel preferuje nájemníky s dlouhodobou spoluprácí s oboustranným nerušeným provozem. Počáteční náklady činí:
– Kauce = 1 x samotný měsíční nájem bez DPH = 3800,-
– První nájemné = 1 x samotný nájem bez DPH plus paušální sazba služeb = 5300,-
– Provize RK platí nový nájemník = 1x samotný nájem včetně DPH 21% = 4598,- CELKEM POČÁTEČNÍ NÁKLADY PRONÁJMU = 13 698,- Kč Paušální sazba služeb obsahuje:
Veškeré provozní náklady budovy, nemovitosti a okolních pozemků, náklady na vodné, stočné, osvětlení společných prostor, náklady na správu a řízení prostor. Sazba zahrnuje také zálohové platby za elektrickou energii, které se vyúčtovávají jednou za 3 měsíce, dle reálné spotřeby. Energetický štítek budovy je v přípravě, aktuálně odpovídá energetická náročnost budovy třídě G. Neváhejte a domluvte si prohlídku s makléřem již nyní, jedná se o velmi žádaný prostor a lokalitu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem Kancelářského Prostoru v Újezdě Nad Lesy 20m2

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.