Pronájem exkluzivních komerčních prostor v privátní zóně vedle Tesco, Výstaviště, parking, 48 m² , 2

Cena: 13 000 Kč, Nabízíme exkluzivní pronájem dvou průchozích kanceláří o velikosti 36 m2 a 12 m2 nacházejících se v privátní, reprezentativní vile s uzavřeným vlastním parkováním (dálkové ovládání). Prostory jsou vhodné pro vedoucí společnosti a cca 6-ti členný pracovní tým. K dispozici WC, kuchyňka a vstupní hala jako zasedací místnost. Prostory jsou příjemné, moderní, s dostatkem denního světla. Zázemí vily poskytne vaší firmě dostatek soukromí a proklientský přístup vašim klientům. Hledáte-li prostorné reprezentativní komerční prostory pro vaše podnikání, volejte. Volné ihned. Pozice v rámci Českých Budějovic strategická (centrum 5 min). Součástí pronájmu jedno parkovací místo. Nájemné CZK 13.000,- / měsíc plus zálohy na energie CZK 1.000,- / měsíc.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80400.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem exkluzivních komerčních prostor v privátní zóně vedle Tesco, Výstaviště, parking, 48 m² , 2

Prosinec 18th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.