Pronájem exkluzivních komerčních prostor v privátní zóně 135 m² ,poblíž Výstaviště ČB a Tesco,parkin

Cena: 0 Kč, Nabízíme pronájem exkluzivních komerčních prostor o velikosti cca 135 m2 nacházejících se v privátní, reprezentativní vile s uzavřeným vlastním parkováním (dálkové ovládání). K dispozici celé druhé patro bez výtahu, které se skládá z recepce- vstupní haly, 4 kanceláří, kuchyňky a WC. Lze pronajmout i jednotlivě od CZK 5.750,- plus zálohy za energie Prostory jsou příjemné, moderní, s dostatkem denního světla. Zázemí vily poskytne vaší firmě dostatek soukromí a proklientský přístup vašim klientům. Kanceláře jsou v současné době vybaveny nábytkem, které lze po dohodě odkoupit za výhodnou cenu. Hledáte-li prostorné reprezentativní komerční prostory pro vaše podnikání včetně vybavení, volejte. Volné ihned. Pozice v rámci Českých Budějovic strategická (centrum 5 min). Součástí pronájmu 3 parkovací místa.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79980.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem exkluzivních komerčních prostor v privátní zóně 135 m² ,poblíž Výstaviště ČB a Tesco,parkin

Prosinec 18th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.