Pronájem domu v osobním vlastnictví 290 m², Praha 5 – Smíchov

Cena: 98 000 Kč, Pronájem luxusního rodinného pod Strahovem Detailní informace
Pokud hledáte dům s velkorysým prostorovým řešením (317 m2 podlahové plochy), 2 terasami (v každém patře jedna), akorát velkou zahradou (navíc ve dvou úrovních), balkonem, dostatkem místa pro Vaše plechové miláčky v garáži (3 až 4 auta) a chcete si užívat klidu prestižní rezidenční čtvrti pod Strahovem, zároveň se skvělou dostupností do centra, pak zbystřete. Tato nabídka Vás může oslovit. (Fotografie budou aktualizovány počátkem října)
Jedná se o dvoupodlažní dům, který disponuje pěti ložnicemi, dvěma obývacími pokoji, přičemž v horním patře dává prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně dohromady neskutečných 75 m2. Z horního obýváku je výstup na terasu a horní zahradu.
Spodní patro tvoří obývací pokoj s výstupem na terasu, 2 ložnice, koupelna, toaleta, technická místnost, prádelna, hala a sklad.
Horní patro tvoří již zmíněný obrovský prostor kuchyně, jídelny a obýváku s výstupem na horní terasu a horní zahradu. Dále jsou zde 3 ložnice, šatna, koupelna, toaleta, hala a lodžie se vstupem z kuchyně.
V blízkosti domu je francouzské lyceum, německá škola, hned u domu je mateřská škola s rozšířenou výukou francouzštiny.
Pár minut chůze je park Ladronka, sportoviště na Císařce, na druhou stranu pak je park Klamovka nebo o něco dále romantický Petřín.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte si domluvit prohlídku. Těším se na setkání s Vámi.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem domu v osobním vlastnictví 290 m², Praha 5 – Smíchov

Září 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.