Pronájem bytu v RD. 3,5+1, 145m2 s zahradou 639 m2. Ostrava Radvanice ul. Budovcova

Cena: 16 900 Kč, Zrovna hledáte nový nájem? Chcete prostor, soukromí, a rádi by jste trávily volný čas na zahradě? To vše a mnohem více splňuje tato nabídka.
Jedná se o pronájem bytové jednotky s dispozicí 3,5+1 o velikosti 145 m2. Jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí 3 patrové prvorepublikové vily v klidné části Ostravy na ulici Budovcova. A skládá se z velké vstupní halay, ze které jsou přístupné všechny místnosti, pokoj s kachlovými kamny, ložnice s vestavěnými skříněmi a velkolepý obývací pokoj. Dále zde najdete kuchyň z niž je vstup do malé pracovny a spižírny. Poslední místnosti je prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Bytová jednotka prošla v minulých letech rekonstrukcí koupelny, elektřiny a omítek, a renovací některých původních prvků. O vytápění a přípravu teplé vody se stará plynový kotel umístěný v suterénu domu.
K dipozici jsou 1-2 kryté parkovací stání, a velká zahrada.
Nájem vč. energií a všech služeb pro 2-3 osoby 16 900, kauce 32 000, rezervační poplatek nájem + Dph. V blízkosti vše potřebné, škola, obchod, aj…
Byt volný ihned

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu v RD. 3,5+1, 145m2 s zahradou 639 m2. Ostrava Radvanice ul. Budovcova

Červenec 6th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.