Pronájem bytu 3+1, 92m2, terasa, šatna, sklep, první nájemce, Praha 6-Dejvice

Cena: 26 500 Kč,
Pronájem luxusně zrekonstruovaného bytu 3+1, 92m 2 , nacházejícího se ve druhém patře cihlového domu na náměstí Bořislavka, v těsné blízkosti stanice metra A-Bořislavka a tramvajové stanice na Pískách. Byt je tichý, světlý, orientovaný na jihovýchod s výhledem do zahrady.
Byt sestává ze vstupní haly, samostatné prostorné šatny, plně vybavené moderní kuchyně a třech pokojů. Jeden z pokojů je průchozí, oddělující další pokoj od vstupní haly. Ideální jako obývací pokoj. Všechny pokoje disponují velkými okny, díky kterým je v bytě dostatek světla po celý den.
Byt se pronajímá nezařízený nábytkem. Kuchyň zahrnuje veškeré spotřebiče. Dřevěné podlahy v kombinaci s velkoformátovou dlažbou, koupelna s vanou a sprchovým koutem pro dva, připravené kabelové rozvody na zapojení prostorového audio systému 5+1 v obývacím pokoji, moderní designové osvětlení s nastavením intenzity svitu, topení zajišťují radiátory v kombinaci s vlastním kondenzačním plynovým kotlem umístěným v šatně.
Největší výhodou bytu jeho stav a lokalita. Jedná se o úplně nový byt s šatnou 6m 2 , terasou, sklepem, s přímým spojením na Letnou, Václavské náměstí, letiště Václava Havla. Stanice metra je vzdálena pouze 5 minut chůze. Dále se dá před domem bez problému parkovat, nejsou zde žádné modré zóny. Obchody, restaurace, vše v docházkové vzdálenosti ve spojení s klidem a pohodlím luxusního bydlení.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1, 92m2, terasa, šatna, sklep, první nájemce, Praha 6-Dejvice

Prosinec 4th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.