Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha 10

Cena: 15 000 Kč, Nabízím dlouhodobý pronájem bytu 2+kk o výměře 45,5 m2 s balkonem v lukrativní lokalitě Praha Vršovice. Byt je umístěn v 4. patře činžovního domu bez výtahu. Sestává z předsíňky se vstupy do ostatních místností, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a barovým pultem, veliké a prostorné ložnice a koupelny s vanou, toaletou a vstupem na balkon.

Kuchyňská linka vybavená plynovým sporákem, lednicí s mrazničkou, mikrovlnnou troubou a předává se včetně kuchyňského nádobí. Ložnice vybavená postelí, stolkem a křeslem, dále je k dispozici pračka.

Plynové vytápění WAW (nové) a ohřev vody pomocí plynového boileru v koupelně. Měsíční poplatky činí 3700,-Kč včetně záloh na elektřinu a plyn. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného.

Na chodbě je další společný balkon, s výhledem do zeleného vnitro-bloku.

Lokalita skýtá veškerou občanskou vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Tram a bus stanice cca 2 minuty chůze od domu, spojení na metro A Jiřího z Poděbrad či metro C I.P.Pavlova do 15 minut. V pěší vzdálenosti se nachází několik parků (Havlíčkovy sady, Heroldovy sady a mnoho dalších).

Měsíční nájemné činí 15.000,-Kč + 3.700,-Kč poplatky, zahrnující zálohy na elektřinu a plyn. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Volné od 23.4.2019

I would like to offer long-term rental apartment 2 + kc with an area of ​​45.5 m2 with a balcony in a lucrative area of ​​Prague Vršovice. The apartment is located on the 4th floor of an building without a lift. It consists of an entrance hall, a living room with kitchenette and a bar counter, a large and spacious bedroom and a bathroom with bathtub, toilet and access to the balcony.

Kitchen equipped with gas stove, fridge freezer, microwave and is handed over including kitchen utensils. Bedroom equipped with bed, table and armchair, washing machine available.

Gas heating WAW (new) and hot water using a gas boiler in the bathroom. Monthly fees are 3700, -CZK including electricity and gas advances. Deposit of one month’s rent.

There is another common balcony in the hallway, overlooking the green inside-block.

Location offers all civic amenities and perfect transport accessibility. Tram and bus station about 2 minutes walk from the house, connection to metro „A“ Jiřího z Poděbrad or metro „C“ I.P.Pavlova within 15 minutes. Within walking distance are several parks (Havlíčkovy sady, Heroldovy sady and many others).

Monthly rent is 15.000, -CZK + 3.700, -CZK, including charges for electricity and gas. Deposit of one month’s rent.

Available from 23.4.2019 Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 46 m² Praha 10

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.