Pronájem, Byt 4+kk, 115 m², Horní Brána

Cena: 17 000 Kč, Dlouhodobý pronájem nadstandardního bytu 4+kk s terasou a garáží o podlahové ploše 115 m 2 v klidné a vyhledávané lokalitě Na Skalce v Českém Krumlově nedaleko centra města.
Byt se nachází v 3.NP zděného bytu, který je součástí bytového domu, se skládá ze vstupní chodby, velkého obývacího pokoje, třech ložnic, koupelny a samostatné toalety.
K bytu náleží sklep, samostatná garáž v přízemí bytového domu.
Vytápění plynovým kotlem zabezpečující i ohřev teplé vody.
Klidná tichá lokalita města Český Krumlov s výhledem do údolí řeky Vltavy. U domu možnost dalšího parkování. Vzdálenost do centra města cca 700m.
Byt může být na základě dohody i částečně vybavený.
Měsíční nájemné je stanoveno na 17 000,- Kč + 2000,- Kč zálohy na plyn a 1 000,- Kč záloha na elektřinu. Zálohy na dodávku vody a další služby jsou zahrnuty v nájemném. Poplatek za odpady si hradí nájemce dle vyhlášky města.
Majitelé požadují jednu vratnou kauci ve výši nájemného + nájemné za první měsíc při podpisu smlouvy + jeden nájem za servis pro RK.
Více informací na níže uvedeném tel. čísle, prohlídky zabezpečeny z kanceláře Český Krumlov po předchozí domluvě, klíče k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Byt 4+kk, 115 m², Horní Brána

Únor 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.