Pron. bytu 2+kk, Brno, Pisárky

Cena: 14 000 Kč,
Krásný, prostorný byt o velikosti cca 76 m2 se nachází v 1. patře prvorepublikové vily s okrasnou zahradou nedaleko centra Brna v blízkosti tramvajové a trolejbusové zastávky. Jedná se o dvoupokojový byt, který je vhodný pro 1 – 3 osoby. Nájemník může parkovat na zpevněných plochách na ulici nebo za poplatek v oploceném areálu vily. Do bytu se vchází z haly společné s dalšími byty na patře. Z haly se vejde do prostorného zařízeného obytného pokoje, ze kterého se chodbičkou prochází do kuchyně, která je plně vybavena veškerými potřebami, kuchyňskou linkou a spotřebiči.
Z chodbičky se také vchází do koupelny společné s WC. Koupelna je vybavena vanou, umývadly, bidetem, pračkou, skříňkami apod.
Za druhý pokoj se považuje kychyně, kde je možnost dalšího lůžka pro další osobu, tudíž je možné, aby v bytě bydleli až tři lidé.
Na přání nájemníka je možné internetové připojení za poplatek 500,-Kč/měsíčně. Byt je volný k nastěhování cca od 1. 1. 2019.
Cena za pronájem je 14.000,-Kč/měsíčně + záloha za služby pro 2 je 3 000 Kč/měs, podle skutečné spotřeby. Kauce a provize ve výši 1. nájmu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pron. bytu 2+kk, Brno, Pisárky

Prosinec 3rd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.