Prodej zděného rodinného domu 6+1

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům 6+1 s garáží v Dětmarovicích. Součásti nemovitosti je vedlejší stavba s prostornou dvojgaráží a hospodářskou budovou. Objekt je umístěn v rozptýlené zástavbě rodinných domů v klidném místě na konci slepé ulice. Poloha domu bude novým majia v r. 2011 proběhla kompletní rekonstrukce. Současný stav odpovídá novostavbě, pro nové majitele je to bydlení dlouhodobě bez investic.

V přízemí je vstup do zádveří a následně do haly se schodištěm, vpravo je kuchyně s jídelnou a dále prostorný obývací pokoj. Ze všech pokojů je přístup na venkovní terasu s pergolou.
Vlevo v hale je koupelna s vestavěnou saunou, samostatné WC a vstup do garáže, ze které se vchází do dvou sklepních místností.
Jedna slouží jako potravinový sklep a ve druhém se nachází kotelna/kondezační plynový kotel a litinový kotel na tuhá paliva/.
Horní podlaží je tvořeno 5 pokoji, chodbou a prostornou koupelnou s WC.

Zahrada kolem domu je oplocena a rozdělena na část s ovocnými stromy a hospodářskou část, na které je postaven nový zahradní domek.

Prostor před dvojgaráží je vydlážděn zámkovou dlažbou a umožňuje parkování čtyř vozů. U obou garáží jsou sekční zateplená garážová vrata na dálkové ovládání.
Dům je svým uspořádaním vhodný i k podnikam2/ a část lesního porostu /4441 m2/.
Doporučujeme nezávaznou prohlídku.
Cena: 3 990 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zděného rodinného domu 6+1

Duben 13th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.