Prodej výrobních prostor 850 m², Jablonec nad Nisou

Cena: 9 900 000 Kč, Prodej komerčního objektu Jablonec nad Nisou, ul. Turnovská Detailní informace
Nabízíme k prodeji reprezentativní komerční prostory v Jablonci nad Nisou ul. Turnovská, využívané jako sídlo firmy, kde převažují administrativní účely a drobná výroba. Nabízená nemovitost se nachází ve strategické lokalitě s velmi dobrou dopravní obslužností u hlavní výpadové silnice na dálnici D10 Praha – Liberec. Rovněž občanská vybavenost je na výborné úrovni. V těsném dosahu je obchodní centrum Kauflad a centrální městská dopravní infrastruktura. Objekt se nachází ve výborném stavebně-technickém stavu. Celková užitná plocha činí 850 m2. Dále k objektu náleží parcely jejichž souhrnná velikost činí 695 m2. Nemovitost má dvě podzemní podlaží a tři nadzemní podlaží s následným dispozičním řešením:
2.pp: dvakrát garážové stání a skladovací prostory.
1.pp: zaměstnanecká sauna, šatny, technická místnost, kotelna a skladovací prostory.
1.np: prosklená vstupní chodba, výstavní prostory, zasedací místnost, kancelář,kuchyňka, toalety.
2.np: kancelářské prostory, zasedací místnost, toalety
3.np: 2x samostatný prostor.
U domu je možnost parkování na vlastním pozemku pro cca. 10 aut. Dům byl postaven a je užíván od r. 1908. V roce 1999-2001 proběhla v celkovém rozsahu rekonstrukce a modernizace. Objekt napojen na veškeré IS. Vytápění je realizováno místním zdrojem plynového topného média prostřednictvím teplovodních radiátorů, TUV je zajišťována plynovým zásobníkem. Objekt je pro svoje ideální umístění vhodný jako sídlo firmy, sklad, drobnou výrobu či jiné služby. Co se týká budoucího využití objektu,je zde po stavebních úpravách prostor pro investiční příležitost v podobě vybudování nájemních bytů. Dle prvotního posouzení, by byla možnost vytvořit 5 až 6 bytových jednotek o dispozici 2+1. Předpokládaný roční výnos vám sdělí makléř. Garážové stání je možno zajisti pro 4 bytové jednotky. Lokalita nabízí skvělou možnost reklamy, díky velkému pohybu osob kolem nákupního centra. Pro více informací kontaktuje prosím makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej výrobních prostor 850 m², Jablonec nad Nisou

Září 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.