Prodej usedlosti v obci Horní Životice, okres Bruntál

Nabízíme k prodeji hospodářskou usedlost v obci Horní Životice, část obce zvaná Františkov. Jedná se o soubor tří budov: Rodinný dům 4+1 ( po rekonstrukci bytu, pokoj pro hosty, pracovna ), dále částečně připravené podkroví. Hospodářská budova s garáží o 90m2 a stodola, kde je vestavěn druhý byt 3+1 o velikosti 60 m2, další 3 místnosti a dvojgaráž 50 m2. V nemovitosti jsou dvě funkční koupelny s toaletami a dvě další jsou stavebně připraveny ( rozvody, odpady ) v podkroví. Nová elektroinstalace, datová síť, elektrický zabezpečovací ( poplachový ) systém, dvě funkční studny s čerpadlem, rozvody vody a odpady v plastu – vše nové. Vodovodní řad na hranici pozemku. V domě je podlahové vytápění elektro (DEVI kabely) s týdenním programova-40 tis. Kč. V obytné části rodinného domu jsou sádrové omítky a stropy ze sádrokartonu, posuvné dveře a schody jsou z masivu.
V rodinném domě jsou plastová okna a vstupní i terasové dveře v bezpečnostním provedení ( kriminal atest ) vč. střešních dřevěných oken ( kriminal atest ) v podkroví. V bytě ve stodole jsou střešní a eurookna ve standardním provedení. Další el. rozvod 12V pro bodová svítidla s možností zálohování pomoci AKU (možná výměna za LED žárovky). Zavedena pevná linka Telefonica O2 kabelem až do domu pro internet 16Mb. Nemovitost se nachází na polosamotě, v krásném prostředí s možností zakoupení dalších pozemků. Vhodné pro milovníky klidu, chovatele koní, s ohledem na velikost a prostorové možnosti může velmi dobře posloužit pro kombinaci bydlení a podnikání ( výrobna, dílna, skladování atd.)
Cena: 157 511,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej usedlosti v obci Horní Životice, okres Bruntál

Březen 23rd, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.